Uitslagen

Uitslagen Skutsje Wedstrijden tot 15m 2017

No. Naam Punten Race 1 Race 2
1. Drie Gezusters 2.0 1 1
2. Nooit Gedacht 5.0 2 3
3. Tiid is Jild 6.0 4 2
4. Frysia 7.0 3 4
5. Aebelina 10.0 5 5
6. Alde Stiifkop 13.0 7 6
7. Oeral Thus 13.0 6 7
8. De Bonte Joost 17.0 9 8
9. Lytse Mar 17.0 8 9
10. Swalker 21.0 11 10
11. ‘t Nieuwe Getij 22.0 10 dnc

Uitslagen Skutsje Wedstrijden tot 15m 2016

No. Naam Punten Race 1 Race 2 Race 3
1. Doeke van Martena 3.0 1 1 1
2. Nooit Gedacht 10.0 4 4 2
3. Hinde 11.0 3 5 3
4. Drie Gezusters 12.0 5 2 5
5. De Jonge Durk 13.0 6 3 4
6. Freya 20.0 7 6 7
7. Tiid is Jild 22.0 8 8 6
8. Oeral Thus 27.0 9 10 8
9. Aebelina 32.0 2 ocs dns
10. Augustina 32.0 10 7 dns
11. Gudsekop 35.0 11 9 ret
12. Swalker 35.0 13 12 10
13. Lytse Mar 36.0 12 ocs 9
14. De Bonte Joost 36.0 14 11 11

*De uitslag tussen haakjes is de aftrek wedstrijd

Uitslagen Skutsje Wedstrijden tot 15m 2015

No. Naam Punten Race 1 Race 2 Race 3 Race 4 Race 5
1. Augustina 7.0 (3) 1 2 3 1
2. Hinde 8.0 1 3 (4) 1 3
3. Nooit Gedacht 8.0 2 2 (3) 2 2
4. Drie Gezusters 15.0 (5) 5 1 4 5
5. Tiid is Jild 17.0 4 4 (5) 5 4
6. Gudsekop 24.0 (6) 6 6 6 6
7. Oeral Thus 28.0 (7) 7 7 7 7
8. Lytse Mar 34.0 8 8 9 (dsq) 9
9. Swalker 35.0 (dnf) 9 8 dsq 8

*De uitslag tussen haakjes is de aftrek wedstrijd

Uitslagen Skutsje Wedstrijden tot 15m 2014

No. Naam Punten Race 1 Race 2 Race 3 Race 4 Race 5
1. Nooit Gedacht 5.0 1 1 (dnf) 1 2
2. Doeke van Martena 10.0 (7) 6 1 2 1
3. Drie Gezusters 11.0 3 2 3 (4) 3
4. Augustina 13.0 (6) 4 2 3 4
5. Tiid is Jild 16.0 4 3 4 (7) 5
6. Gudsekop 24.0 5 (8) 6 5 8
7. Oeral Thus 24.0 (8) 7 5 6 6
8. Vriendschap 35.0 2 5 (dnf) dns dns
9. Lytse Mar 35.0 9 11 7 10 9
10. De Bonte Joost 37.0 (11) 10 8 9 10
11. Freya 38.0 (dsq) 9 dnf 8 7
12. Swalker 41.0 10 (12) 9 11 11

*De uitslag tussen haakjes is de aftrek wedstrijd

Uitslagen Skutsje Wedstrijden tot 15m 2013

No. Naam Punten Race 1 Race 2 Race 3 Race 4 Race 5
1. Doeke van Martena 5.0 (8) 1 1 2 1
2. De Hinde 7.0 2 2 (4) 1 2
3. Nooit Gedacht 12.0 1 (6) 3 4 4
4. Vriendschap 14.0 (6) 4 2 3 5
5. Drie Gezusters 19.0 4 3 6 6 (9)
6. De Jonge Durk 24.0 3 (dnf) dns 5 3
7. Gudsekop 24.0 5 5 (7) 7 7
8. Buten Verwachting 25.0 7 7 5 (9) 6
9. Tiid is Jild 32.0 (9) 8 8 8 8
10. Oeral Thus 38.0 (10) 9 9 10 10
11. De Bonte Joost 42.0 (11) 10 10 11 11
12. Lytse Mar 47.0 12 (DNS) 11 12 12

*De uitslag tussen haakjes is de aftrek wedstrijd

Uitslagen Skutsje Wedstrijden tot 15m 2012

No. Naam Punten Race 1 Race 2 Race 3 Race 4 Race 5
1. Doeke van Martena 4.7 1 1 (2) 1 2
2. Nooit Gedacht 8.9 2 2 1 (4) 4
3. Vriendschap 10.9 3 3 4 (6) 1
4. Gudsekop 14.0 4 4 (6) 3 3
5. De Jonge Durk 16.0 (8) 6 3 2 5
6. Oeral Thus 22.0 6 (7) 5 5 6
7. Tiit is Jild 27.0 7 5 7 (10) 8
8. Buten Verwachting 28.0 5 8 8 7 (DNF)
9. Rosalie 34.0 9 (DNS) 10 8 7
10. De Bonte Joost 38.0 10 10 9 (12) 9
11. Lytse Mar 39.0 (11) 9 11 9 10
12. Lytse Stef DNS (DNS) DNS 11 DNS

*De uitslag tussen haakjes is de aftrek wedstrijd

Uitslagen Skutsje Wedstrijden tot 15m 2011

No. Naam Punten Race 1 Race 2 Race 3 Race 4 Race 5
1. Doeke van Martena 5.0 1 1 (2) 1 2
2. Gudsekop 9.0 (5) 2 1 3 3
3. De Hinde 12.0 2 (6) 4 2 4
4. Nooit Gedacht 15.0 3 (7) 3 4 5
5. De Jonge Durk 16.0 6 3 6 (7) 1
6. Vriendschap 18.0 4 4 5 5 (6)
7. Buten Verwachting 25.0 (7) 5 7 6 7
8. Oeral Thus 33.0 8 (9) 9 8 8
9. De Bonte Joost 34.0 (9) 8 8 9 9

*De uitslag tussen haakjes is de aftrek wedstrijd

Uitslagen Skutsje Wedstrijden tot 15m 2010

No. Naam Punten Race 1 Race 2 Race 3 Race 4 Race 5
1. De Hinde 6.0 3 1 1 1 (DSQ)
2. Gudsekop 12.0 4 2 2 (7) 4
3. Rosalie 13.0 6 (6) 4 2 1
4. Nooit Gedacht 13.0 1 4 3 (6) 5
5. Vriendschap 14.0 2 (7) 6 3 3
6. De Jonge Durk 14.0 5 3 (DNS) 4 2
7. Buten Verwachting 21.0 (7) 5 5 5 6
8. De Bonte Joost 30.0 8 (8) 7 8 7

*De uitslag tussen haakjes is de aftrek wedstrijd

Uitslagen Skutsje Wedstrijden tot 15m 2009

No. Naam Punten Race 1 Race 2 Race 3
1. Frans Sabelis
De Hinde
5.0 1 3 1
2. Bart Siegers
Doeke van Martena
10.0 3 2 5
3. Martijn
Gudsekop
12.0 5 4 3
4. Rutger van Slobbe
Nooit Gedacht
13.0 4 5 4
5. Ton Brundel
Rosalie
14.0 dnf 1 2
6. Bernard van Hemert
De Vriendschap
14.0 2 6 6
7. Joos Grapperhaus
Oeral Thus
20.0 6 7 7
8. Gerrit Jan Koning
De Bonte Joost
24.0 7 9 8
9. Bert Korendijk
Korensant
26.0 9 8 9
10. Gerard Lak
Suez
28.0 8 10 10

Uitslag 2008

  1. Tom Brundel met de Rosalie
  2. Rutger van Slobbe met de Nooit Gedacht
  3. Bernard van Hemert met de Vriendschap
  4. Joos Grapperhaus met de Oeral Thus
  5. Albert Brink, Judith Veldstra met de Swanrad
  6. Gerrit Jan Koning met De Bonte Joost
  7. Maurice Jongmans met de Lola Celesta

Uitslag 2007

  1. Rutger van Slobbe met de Nooit Gedacht
  2. Bart Siegers met de Doeke van Martena
  3. Peter vd Schaaf met de Vriendschap
  4. Joos Grapperhaus met de Oeral Thus
  5. Geert Koster met de Geen maan zonder Zon
  6. Albert Brink met de Swanrad